شرایط خرید اینترنتی و تلفنی و تلگرام

مجموعه تولد کالا فعلا فقط فروش به صورت تلفنی یا تلگرام یا سفارش در سایت دارد و برای به صرفه شدن کالا فقط 5000 هزینه ارسال برای تهران و 12000 برای شهرستان از مشتریان دریافت میکند و مابه التفاوت هزینه توسط این مجموعه پرداخت میشود.

با توجه به اینکه مقداری از هزینه ارسال توسط این مجموعه پرداخت میشود حداقل مبلغ خرید از سایت 50/000 تومان بدون احتساب هزینه ارسال میباشد

سفارشات بالای 150.000 تومان برای تهران و شهرستان ارسال رایگان میباشد.

ارسال تهران:

ارسال تهران توسط پیک انجام میشود.

مبلغ 5000 تومان کرایه حمل برای اکثر مناطق 22 گانه تهران میباشد. مناطق اطراف تهران نیز با تیپاکس ارسال میشود و شرایط ارسال شهرستان را دارد.

مناطق اطراف تهران ارسال با تیپاکس:

پاکدشت ، جاجرود ، چهاردانگه ، رباط کریم ، شهریار ، کرج ، فردیس

هزینه ارسال مناطق اتوبان ارتش ، سوهانک ، دارآباد ، ازگل ، حکیمیه ،استخر ، لویزان ، اتوبان بابایی ، شهرری ، تهرانسر  و منطقه 22 ، 2 برابر هزینه مناطق دیگر تهران میباشد(10000میباشد)

سفارشات اینترنتی تا قبل از ساعت 2 بعد از ظهر در همان روز ارسال میشود و بعد از ساعت 2 در روز بعد ارسال میشود.

ارسال شهرستان:

سفارشات برای شهرستان توسط تیپاکس و پست پیشتاز ارسال میشود.

سفارشات شهرستان:

مبلغ 12000 تومان کرایه حمل و بسته بندی برای تمام شهرستان ها (به جز چند منطقه ارسال هوایی) میباشد.

سفارشات استان های عسلویه ، چابهار ، قشم ، کیش و ماهشر به صورت هوایی ارسال میشود و هزینه ارسال وزنی میباشد.هزینه ارسال این مراکز کمی متفاوت میباشد.برای ارسال به این مراکز با شماره پشتیبانی سایت در تماس باشید

سفارشات شهرستان در حال حاضر با تیپاکس ارسال میشود که در مراکز استانها 24 ساعته تحویل داده میشود.ولی در بعضی مسیر ها به دلیل عدم تکمیل برای ارسال از طرف تیپاکس تا 72 ساعت نیز تاخیر دارد.هزینه ارسال توسط تیپاکس و پست پیشتاز حدود 50 درصد بالاتر از قیمت ارسال تعیین شده ما میباشد  ولی به دلیل به صرفه شدن قیمت محصول برای شهرستانی ها و عدم اختلاف قیمت با تهران مابه التفاوت هزینه ارسال توسط تولد کالا پرداخت میشود.

تولد کالا در ادرس قدیم فروشگاه فعالیتی ندارد.

با توجه به محدود بودن بعضی از لوازم وارداتی،برای سفارشاتی که احتیاج به واریز مبلغ فاکتور قبل از ارسال دارند(سفارشات شهرستان)،24 ساعت رزرو میشود و بعد از آن مسئولیتی جهت تهیه و ارسال سفارش بر عهده ما نمیباشد.

شماره سفارش تلفنی و تلگرام : 09109260026

ارتباط با تلگرام فروش https://telegram.me/saletavalodkala